НОВИНИ

Казенне підприємство «Кіровгеологія» повідомляє

18/01/2021

Казенне підприємство «Кіровгеологія» повідомляє, що за даними сайту Державного бюро розслідувань (https://dbr.gov.ua/news/dbr_zatrimalo_na_garyachomu_nachalnika_strukturnogo_pidrozdilu_kazennogo_pidpriemstva_u_misti_kievi ) 15.01.2021 року слідчими ТУ ДБР у місті Києві затримано керівника структурного підрозділу Казенного підприємства «Кіровгеологія» під час одержання неправомірної вигоди.

За даною інформацією, керівник структурного підрозділу Казенного підприємства, всупереч установленого порядку, за грошову винагороду в загальній сумі 90 000 гривень обіцяв вирішити питання щодо надання в оренду юридичній особі нежитлових приміщень на території Київської області.
У ході розслідування задокументовано два факти одержання ним неправомірної вигоди. Під час останнього його затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі тривають обшуки за місцем проживання та роботи затриманого.

Також вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України) та клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Керівництвом КП «Кіровгеологія» з приводу даної надзвичайної події планується призначення службової перевірки. З метою попередження можливих корупційних правопорушень з працівниками підприємства проведено відповідні профілактичні заходи.

© 2016 Кіровгеологія